انهدام باند جیب‌بران اتوبوس‌های اصفهان

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۴۵
انهدام باند جیب‌بران اتوبوس‌های اصفهان
17 ژوئن 2017 ... رئيس پليس آگاهی استان اصفهان از شناسايی و انهدام باند چهار نفره سارقان خشن تلفن همراه و وجه نقد در شهر اصفهان خبر داد.
انهدام باند جیب‌بران اتوبوس‌های اصفهان ایران خبر دمادم. جیب بری در اتوبوس‌های brt می از جرائمی که همراه آن ها به صورت جیب . پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در سفر ۷۲۴ ایسنا نظر دارید برای مدتی از محل اقامت‌تان دور ها بلیط اتوبوس کارتون تحریمی .
8 ژوئن 2017 ... اعضای باند پنج نفره ای که به صورتی کاملاً حرفه‌ای و ماهرانه اقدام به جیب بری در اتوبوس‌های BRT می‌کردند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شدند.
27 آگوست 2017 ... فرمانده انتظامی استان از انهدام باندی سه نفره متشکل از سه جوان 18 تا 20 ساله که به مزاحمت برای نوامیس اقدام می‌کردند در عملیاتی همراه با تعقیب و گریز و تیراندازی خبر داد.
8 جولای 2017 ... فرمانده انتظامی شهرستان خمينی شهر از دستگيری اعضاء باند حرفه ای سارقان موتور سيكلت و كشف سه دستگاه موتورسيكلت سرقتی خبر داد.
25 سپتامبر 2017 ... رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری سارق خانمی که به صورتی کاملاً حرفه‌ای و ماهرانه اقدام به کیف زنی و جیب‌بری از مسافران خانم در اتوبوس‌های BRT می‌کرد خبر داد. رئیس پلیس آگاهی استان.
4 نوامبر 2017 ... رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامي استان اصفهان از انهدام يك باند 4نفره تهيه و توزيع كوكائين در عمليات ماموران اين پليس خبر داد.

خوش آمدید

بستن