پناهجویان از خروج از اردوگاه پاپوآ گینه نو خودداری می‌کنند - BBC Persian

31 ا کتبر 2017 ... با به سرآمدن مهلت دولت پاپوآ گینه نو برای تخلیه اردوگاه محل اسکان پناهندگان و پناهجویان اعزامی دولت استرالیا در جزیره مانوس، تعدادی از ساکنان این اردوگاه از خروج از آن خودداری ورزیده و دلیل آن را فقدان امنیت در این جزیره عنوان کرده‌اند. از صبح سه‌شنبه، آب و ارسال غذا به اردوگاه متوقف شده است.

استرالیا و پاپوآ گینه نو در مورد تعطیلی اردوگاه پناهجویان مانوس ...

17 آگوست 2016 ... 27 آوریل 2016 - 08 اردیبهشت 1395 · یک پناهجوی ایرانی در اردوگاه نائورو خودسوزی کرد. 27 آوریل 2016 - 08 اردیبهشت 1395 · دیوان عالی گینه نو: فعالیت اردوگاه پناهجویان جزیره مانوس ناقض قانون اساسی است. 26 آوریل 2016 - 07 اردیبهشت 1395 · نخست وزیر استرالیا از مهار اعتراض پناهجویان در جزیره مانوس خبر داد.

euronews - اخبار بین المللی در مورد پناهندگان

پناهندگان | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی.

پناهجویان مانوس: خواهان پایان سال‌ها سرگردانی هستیم | جهان | DW | 25.11 ...

25 نوامبر 2017 ... پلیس پاپوآ گینه نو گروه باقی‌مانده از پناهجویان مانوس را به اردوگاه جدید منتقل کرد. پلیس در جریان این انتقال به خشونت دست زد. انگیزه مقاومت سه هفته‌ای پناهجویان، پایان یافتن سال‌ها سرگردانی است.

مهلت ۲۴ ساعته به پناهجویان مانوس برای وداع با رؤیای استرالیا - یورونیوز

11 نوامبر 2017 ... حدود ۶۰۰ پناهجویی که آرزویشان رسیدن به استرالیاست، سال‌هاست که بدون هیچ گونه رسیدگی و خارج از هرگونه چهارچوب قضایی در بازداشتگاهی واقع در جزیره مانوس.

تعدادی از پناهجویان از اردوگاه‌های خارج از استرالیا به آمریکا اعزام می‌شوند ...

20 سپتامبر 2017 ... رویترز به نقل از مقامات استرالیایی گزارش کرده که حدود ٢٥ مرد پناهجو از کشورهای بنگلادش، سودان و مسلمانان روهینگیا از میانمار از اردوگاه‌های پناهجویان مانوس و نارو به آمریکا اعزام خواهند شد. نخست وزیر استرالیا نیز گفته است که 'حدود بیست و پنج نفر از مانوس و نارو به آمریکا می‌روند و مایلم از رئیس جمهوری آمریکا به ...

نیوزلند برای پذیرش پناهجویان مانوس اعلام آمادگی کرده است - ایسنا

21 آگوست 2016 ... طبق آماری که دولت استرالیا اعلام کرده است بیش از هشت هزار پناهجوی ایرانی در کمپ‌های داخل و خارج استرالیا و نیز برخی در داخل این کشور به سر می‌برند. یعنی چیزی در حدود یک سوم کل پناهجویان این کمپ‌ها را هم‌وطنان‌مان به خود اختصاص داده‌اند. گفته می‌شود که در حال حاضر ایرانی‌ها و افغان‌ها بیش‌ترین تعداد پناهجویان را ...

منبع: جویا

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com