جویا

شجاعی در آستانه اخراج

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۳۹
شجاعی در آستانه اخراج
13 آگوست 2017 ... این رسانه ها، آن چه برای «مسعود شجاعی» و «احسان حاج صفی»، دو کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران رخ داده بود را بازنویسی کرده و نهایتِ تحلیل آن ها از اظهارات .... قطعا در این مورد هم می توانست به راحتی بحران را مدیریت کند اما صحبت های داورزنی چنان جوی به راه انداخت که کار به استعلام فیفا و کابوس تعلیق در آستانه جام ...
18 سپتامبر 2017 ... پانیونیوس در شب اخراج هافبک ایرانی خود برابر جیانینا به تساوی رضایت داد.
قرارداد شجاعی با پانیونیوس فسخ شد 1396/09/28. در ادامه اخباری که پیرامون انتقال ستاره ایرانی به باشگاه AEK منتشر شد دقایقی قبل مدیر باشگاه پانیونیوس رسما از فسخ قرارداد این بازیکن خبر داد.
1 روز پیش ... حاج صفی بازی کرد، پانیونیوس باخت حضور تاثیرگذار حاج صفی در پانیونیوس شجاعی در آستانه اخراج از پانیونیوس گزارش اسپورت 24؛ کریم و احسان در روسیه. آی اسپورت- پانیونیوس که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد مغلوب لوادیاکوس شد. پانیونیوس دوشنبه شب در هفته پانزدهم سوپر لیگ یونان برابر ...
22 نوامبر 2017 ... ادامه رفتارهای کنترل نشده و خشونت‌های بی‌مورد مسعود شجاعی در جریان بازی خشم مسئولان و طرفداران پانیونیوس را به همراه داشته است.
17 جولای 2016 ... شبکه الکاس قطر خبر داد: مهاجم فصل گذشته الغرافه در آستانه پیوستن به تیم پانیونیوس یونان است.
15 ا کتبر 2017 ... مسعود شجاعی با پیشنهاد آ ا ک یکی از پرافتخارترین و بزرگ ترین تیم های فوتبال یونان مواجه شده و ممکن است در ماه ژانویه لباس این تیم را بر تن کند.

خوش آمدید

بستن